Waluty

O firmie

BAYALA .... marka która tworzy z miłością i pasją.

Historia naszej firmy.
Ponad 10 - letnie doświadczenie w sprzedaży asortymentu dziecięcego marek premium polskich producentów skłoniło nas aby samemu tworzyć piękne, niepowtarzalne i bezpieczne produkty dla Niemowlaczków, Średniaczków, Starszaczków i Szkolniaczków.

BAYALA to HANDMADE z pięknych, malowniczych Nadbużańskich terenów, która tworzy wszystko z najlepszych polskich materiałów i wspiera naszą Polską gospodarkę.

BAYALA to rodzinna firma która tworzy własnymi rękami w dwóch domowych zaciszach i nie wykonuje niczego w zewnętrznych szwalniach jak większość producentów.

Nasza firma opierając się na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży najlepszych akcesoriów dziecięcych znanych producentów w chwili obecnej jest w stanie sama wszystko tworzyć ..... dlatego sami Projektujemy i sami Szyjemy z dbaniem o najmniejszy detal i szczegół.

Nasza marka stawia nie tylko na piękno i nieskazitelne wykonanie ale przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych Kochanych Maluszków dlatego wszystkie stosowane przez nas tkaniny, wypełnienia, włóczki czy też nici posiadają certyfikaty OEKO-TEX 100 i są BEZPIECZNE DLA WSZYSTKICH DZIECI.

Życzmy Wszystkim dużo zadowolenia z zakupów i niech każdy nasz kupiony produkt dobrze i długotrwale służy Wam i Waszym pociechom.
Serdecznie Pozdrawiamy rodzinna marka BAYALA

Newsletter
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.